TJ Slovan Varnsdorf

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
TJ Slovan Varnsdorf
volejbalvarnsdorf.sklub.cz

TJ Slovan Varnsdorf A

36. kolo, So 01.04 13:00

TJ Jablonex Jablonec n..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

35. kolo, So 01.04 10:00

TJ Jablonex Jablonec n..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Turnov "A"

34. kolo, So 25.03 13:00

TJ Slovan Varnsdorf A2
TJ Turnov "A"3

TJ Turnov "A"

33. kolo, So 25.03 10:00

TJ Slovan Varnsdorf A1
TJ Turnov "A"3

TJ Slovan Varnsdorf A

32. kolo, So 18.03 13:00

TJ Jiskra Nový Bor "A"..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

31. kolo, So 18.03 10:00

TJ Jiskra Nový Bor "A"..3
TJ Slovan Varnsdorf A1

TJ Slovan Varnsdorf A

28. kolo, So 04.03 13:00

TJ Sokol Mnichovo Hrad..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

27. kolo, So 04.03 10:00

TJ Sokol Mnichovo Hrad..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

26. kolo, So 25.02 13:00

TJ Bižuterie Jablonec ..3
TJ Slovan Varnsdorf A2

TJ Slovan Varnsdorf A

25. kolo, So 25.02 10:00

TJ Bižuterie Jablonec ..3
TJ Slovan Varnsdorf A2

15.4.2017 - Krajské kolo BMV - Jablonec nad Nisou - velmi úspěšný turnaj

15.4.2017 - Krajské kolo BMV - Jablonec nad Nisou - velmi úspěšný turnaj

15.4. se náš volejbalový potěr zúčastnil dalšího krajského kola barevného minivolejbalu, tentokrát v Jablonci n. Nisou. Již v úvodu musíme poznamenat, že byl pro naše barvy velmi úspěšný. Pouze Dukla Liberec byla v kategoriích oranžový, červený a zelený lepší než naše družstva. Modrou kategorii ( nejstarší ) jsme v tomto kole neobsadili a ve žluté kategorii ( nejmladší ) nastoupila družstva složená s vyložených začátečníků, kteří se barevnému volejbalu věnunjí první sezónu - od října 2016, některé pouze od ledna 2017. Ale i tak se děti neztratily a předváděly velmi pěkné bojovné výkony. 

Žlutá kategorie - celkem se zúčastnilo 17 družstev, která hrála systémem nejprve ve čtyřech skupinách a následně podle umístění v této skupině o celkové pořadí. Měli jsme v této kategorii dvě družstva ve složení - S. Koch a E. Jindrová ( VDF "A" ) , a T. Polcarová a L. Mejsnerová ( VDF "B" ). V základních skupinách se dětem dařilo střídavě, podařilo se jim vyhrát několik velmi vyrovnaných utkání a po celkové součtu skončily :

  • TJ Slovan Varnsdorf "A" - 8.místo

  • TJ Slovan Varnsdorf "B" - 11.místo

Oranžová kategorie - Celkem se přihlásilo a zúčastnilo 12 družstev. Ta hrála ve třech základních skupinách a následně ve skupinách o celkové umístění. TJ Slovan Varnsdorf měl v této kategorii zastoupení ve dvou družstvech - J. Pekárek a K.Seifertová ( VDF "A" ) a S. Plíhalová, A. Heinzelová a T. Farská ( VDF "B" ). Zde je třeba pochválit přístup hráček z družstva "B". V této kategorii hrály poprvé a zvládly všechny potřebné činnosti včetně správného střídání ( oranžový volejbal se hraje ve dvojicích ). To ale neznamená, že Kuba Pekárek a Klárka Seifertová nějak zaostávali. Bojovali se svými soupeři co jim síly dovolily, ale zkušenější družstva je v některých činnostech přeci jen ještě přehrála. To nám ale nevadí. U všech dětí v této kategorii jsme zaznamenali velký posun v herních činnostech jednotlivce a to jim dává velké šance prosadit se v dalších ročnících. Celkově jsme skončili takto:

  • TJ Slovan Varnsdorf "A" - 8.místo

  • TJ Slovan Varnsdorf "B" - 3.místo 

Červená kategorie - V této kategorii se utkalo celkem osm družstev. Zde se již odbíjí, míč se nesmí chytit a tak lze říci, že tato kategorie je vzhledem k dalšímu volejbalovému vývoji nejobtížnější. Děti musí být správně pod míčem, správně ho nahrát na spoluhráče-čku a následně správně prsty jej odbít přes síť tak, aby jej soupeř nedovedl odbít zpět. Musím poznamenat, že děvčata se velmi snažila a že to bylo vidět na celkovém výsledku. V základních skupinách se utkala vždy čtyři družstva a ta následně hrála podle umístění v těchto skupinách o celkém pořadí. Náš volejbalový oddíl reprezentovala tato děvčata : M. Kochová a pendlující hráčka ( VDF "B" ) a T. Bártíková a A. Lukáčová ( VDF "A" ). Maruška Kochová nastoupila po dlouhé a nepříjemné nemoci a tak si zaslouží zvláštní vyzvednutí za svůj výkon. Tím ale nechceme snížit výkony Terezky Bártíkové a Anežky Lukáčové. Všechna děvčata dovedla prodat co se do této doby v trénincích naučila a bylo to znát na celkovém umístění:

  • TJ Slovan Varnsdorf "A" - 3.místo

  • TJ Slovan Varnsdorf "B" - 2.místo

Zelená kategorie - tato volejbalová kategorie se hraje již ve trojicích a na větším hřišti. Hrálo zde celkem 10 družstev rozdělených do dvou skupin po pěti a následně se hrálo o celkové pořadí. Naše děvčata - E. Philippová, N. Talianová, A. Hubačová a G. Podroužková skončila v základní skupině na druhé příčce, když podlehla pouze Dukle Liberec "A". V následujících utkáních o celkové pořadí jsme měli možnost Dukle porážku "oplatit", ale bohužel se to nepovedlo. Nepovedlo se ani zopakovat vítězství nad chlapci z Turnova "A". Podařilo se nám zvízězit nad Duklou "B" a Turnovem "B". To nám v celkovém součtu postačilo na třetí příčku. Děvčatům se bohužel nedařilo podání, ale i tak se jedná o celkový úspěch.

Pokud budeme hodnotit účast z pohledu celého oddílu, byl tento "zájezd" velmi úspěšný. Vždyť ve třech kategoriích, ze čtyřech, které jsme obsadili, jsme se umístili vždy "na bedně" v červené kategorií dokonce dvojnásobně a to vždy za nejkvalitnějším krajských družstvem z Dukly Liberec. Nechali jsme za sebou družstva z Bižuterie Jablonec, Vratislavic, Turnova, Nového Boru, Slávia Liberec a Rychnova u Jbc.

Také chceme poděkovat rodičům za pomoc se zajištěním odvozu dětí a že děti neodvezly na prodloužený víkend k babičkám :-)

Děkujeme

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. TJ Lokomotiva Liberec.. 32 89:25 83
2. TJ Sokol Mnichovo.. 32 84:42 71
3. TJ Jablonex Jablonec.. 32 73:52 59
4. TJ Sokol ŽBS Železný.. 32 68:58 55
5. TJ Turnov "A" 32 70:57 55
6. TJ Jiskra Nový Bor "A" 32 50:75 34
7. TJ Sokol Tesla Stráž.. 32 49:76 34
8. TJ Bižuterie Jablonec.. 32 54:80 33
9. TJ Slovan Varnsdorf A 32 23:95 8

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

04.01.2018 Tereza Tomašová (12)
04.01.2018 Eliška Beranova (12)
07.01.2018 Eliška Jindrová (9)
10.01.2018 Ema Poláčková (9)
11.01.2018 Gabriela Hanousková (14)

Najdete nás na facebooku

Gema FRIESLAND TOURIST CLUB Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 12191
Posledních 30 dnů: 163 | Posledních 7 dnů: 36 | Poslední den: 3

© 2017 TJ Slovan Varnsdorf | Všechna práva vyhrazena | damnitz@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne