TJ Slovan Varnsdorf

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
TJ Slovan Varnsdorf
volejbalvarnsdorf.sklub.cz

TJ Slovan Varnsdorf A

36. kolo, So 01.04 13:00

TJ Jablonex Jablonec n..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

35. kolo, So 01.04 10:00

TJ Jablonex Jablonec n..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Turnov "A"

34. kolo, So 25.03 13:00

TJ Slovan Varnsdorf A2
TJ Turnov "A"3

TJ Turnov "A"

33. kolo, So 25.03 10:00

TJ Slovan Varnsdorf A1
TJ Turnov "A"3

TJ Slovan Varnsdorf A

32. kolo, So 18.03 13:00

TJ Jiskra Nový Bor "A"..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

31. kolo, So 18.03 10:00

TJ Jiskra Nový Bor "A"..3
TJ Slovan Varnsdorf A1

TJ Slovan Varnsdorf A

28. kolo, So 04.03 13:00

TJ Sokol Mnichovo Hrad..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

27. kolo, So 04.03 10:00

TJ Sokol Mnichovo Hrad..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

26. kolo, So 25.02 13:00

TJ Bižuterie Jablonec ..3
TJ Slovan Varnsdorf A2

TJ Slovan Varnsdorf A

25. kolo, So 25.02 10:00

TJ Bižuterie Jablonec ..3
TJ Slovan Varnsdorf A2

6 ročník - 2002

 Od počátku pořádání tohoto turnaje se jej v tomto roce zúčastnil prozatím rekordní počet družstev 22. Je to téměř maximální uvažovaný počet družstev, který jsme ochotni "pustit" na tento turnaj. Jsme totiž omezeni kapacitou sportovní haly, kde lze postavit současně tři hrací kurty a také tím, že nechceme rozbít hezkou atmosféru tohoto turnaje rozložením na dva hrací dny.
  Smečující J. Janošek z družstva I.Západní. Zády k vám A.Vondráček a p. Husár v červeném triku u sítě.Družstva jsme tedy rozdělili do čtyřech divizí ( 2x6 družstev a 2x5 družstev ) kde se hrálo do 15. bodů na dva hrané sety. V první VINKLÁRKOVĚ DIVIZI byl nasazen loňský vítěz UNTERWASSERMANI a k nim se přilosovali ZDYMADLO, DIVÍŠCI, CRYSTALEX ( družstvo z Nového Boru ), LENTILKY A BIG BOYS. V druhé šestičlenné divizi NEDVĚDOVĚ bylo nasazeno druhé družstvo loňského ročníku družstvo JEŽCI  a ty se utkali s KRÁSNOLÍPÁKY ( družstvo z Krásné Lípy ), CIRKUSEM, FINLANDIÍ, I.ZÁPADNÍ a TRPASLÍKY.  Do třetí divize nazvané DUDKOVA byl nasazen třetí tým loňského ročníku ORTÉZY  a k nim byly nalosovány tato družstva: HVĚZDY SEVERU, AQUA TEAM ( družstvo z Prahy ), BERUŠKY a KOČKY NA STŘEŠE.
V poslední divizi nazvané LABUŇKOVA se utkal čtvrtý tým loňského ročníku NOTOR TEAM a SLUNÍČKA, MÁNIČKY, ELEKTROPOL a ŽÁKYNĚ. Z těchto divizí postupoval vítěz do boje o 1. - 4. místo, Snímek z předčasného finále UNTERWASSERMANI vs. JEŽCI. druzí bojovali o 5. - 8. místo a třetí týmy se utkaly v bojích o 9. - 12. místo.   O nejlepší postavení v poslední čtveřici hodnocených družstev se utkala družstva BIG BOYS, CIRKUS, KOČKY NA STŘEŠE a MÁNIČKY. Zde bylo nakonec nejlepší družstvo CIRKUS před BIG BOYS, MÁNIČKY a KOČKY NA STŘEŠE.   V divizi, kde se bojovalo o 5. - 8. umístění na turnaji se utkala družstva z druhých pozic základních divizí a byla to CRYSTALEX, AQUA TEAM, I.ZÁPADNÍ, a SLUNÍČKA.  Toto bylo i celkové pořadí v této divizi, když Crystalex nepoznal již hořkost porážky, Aqua team podlehl pouze vítězi této divize, I.západní dokázala vyhrát pouze nad celkově osmým družstvem nad Sluníčky.    V boji o 1. - 4. místo se utkali UNTERWASSERMANI ( jediný set jim v základní skupině sebral tým CRYSTALEXU ), JEŽCI ( jediný set jim v základní skupině sebral tým I.ZÁPADNÍ ) , ORTÉZY ( bez prohraného setu ) a NOTOR TEAM  (také bez ztráty kytičky). V prvním utkání této divize vyhrály UNTERWASSERMANI nad NOTOR TEAMEM. JEŽCI porazili ORTÉZY. V dalším utkání porazily ORTÉZY NOTOR TEAM  a tím si zajistily minimálně třetí příčku. Poté proti sobě nastoupili UNTERWASSERMANI a JEŽCI. Očekával se velký boj o každý míč což také průběh prvního setu potvrdil,  když jej UNTERWASSERMANI vyhráli 15:13. V druhém setu se projevila na JEŽCÍCH únava z celého dne a také složení týmu nebylo tak kvalitní aby mohli více vzdorovat 
silnému soupeři ( u Ježků nastoupili dva hráči, kteří již několik let nehrají aktivně volejbalové soutěže - Puschová již dva roky, R. Synek - nehrál nikdy žádnou soutěž, kdežto UNTERWASSERMANI nastupují aktivně v soutěžích I. tř KP.) a tak prohráli i toto předčasné finále. V dalším utkání porazili JEŽCI NOTOR TEAM  a tak jediný, kdo ještě mohl zvrátit úspěšnou obhajobu UNTERWASSERMANŮ byly ORTÉZY. Ty by však museli
vyhrát a to se jim bohužel nepodařilo i když výsledek 1:1 je hezkým ohodnocením jejich výkon, neboť vítězi ztratily pouze dva sety a to v boji v základní skupině a v posledním utkání, když již věděli, že obhájí první pozici z loňského ročníku.

vítězné družstvo "UNTERWASSERMANI" :
stojící hráči zleva : Herych, Pavlovič, V. Jindrová, P. Dopita
ml., P.Dopita st.
spodní řada zleva : Jindrová nejml., Jindrová A.

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. TJ Lokomotiva Liberec.. 32 89:25 83
2. TJ Sokol Mnichovo.. 32 84:42 71
3. TJ Jablonex Jablonec.. 32 73:52 59
4. TJ Sokol ŽBS Železný.. 32 68:58 55
5. TJ Turnov "A" 32 70:57 55
6. TJ Jiskra Nový Bor "A" 32 50:75 34
7. TJ Sokol Tesla Stráž.. 32 49:76 34
8. TJ Bižuterie Jablonec.. 32 54:80 33
9. TJ Slovan Varnsdorf A 32 23:95 8

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

04.01.2018 Tereza Tomašová (12)
04.01.2018 Eliška Beranova (12)
07.01.2018 Eliška Jindrová (9)
10.01.2018 Ema Poláčková (9)
11.01.2018 Gabriela Hanousková (14)

Najdete nás na facebooku

Gema FRIESLAND TOURIST CLUB Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 12191
Posledních 30 dnů: 163 | Posledních 7 dnů: 36 | Poslední den: 3

© 2017 TJ Slovan Varnsdorf | Všechna práva vyhrazena | damnitz@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne