TJ Slovan Varnsdorf

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
TJ Slovan Varnsdorf
volejbalvarnsdorf.sklub.cz

TJ Slovan Varnsdorf A

36. kolo, So 01.04 13:00

TJ Jablonex Jablonec n..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

35. kolo, So 01.04 10:00

TJ Jablonex Jablonec n..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Turnov "A"

34. kolo, So 25.03 13:00

TJ Slovan Varnsdorf A2
TJ Turnov "A"3

TJ Turnov "A"

33. kolo, So 25.03 10:00

TJ Slovan Varnsdorf A1
TJ Turnov "A"3

TJ Slovan Varnsdorf A

32. kolo, So 18.03 13:00

TJ Jiskra Nový Bor "A"..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

31. kolo, So 18.03 10:00

TJ Jiskra Nový Bor "A"..3
TJ Slovan Varnsdorf A1

TJ Slovan Varnsdorf A

28. kolo, So 04.03 13:00

TJ Sokol Mnichovo Hrad..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

27. kolo, So 04.03 10:00

TJ Sokol Mnichovo Hrad..3
TJ Slovan Varnsdorf A0

TJ Slovan Varnsdorf A

26. kolo, So 25.02 13:00

TJ Bižuterie Jablonec ..3
TJ Slovan Varnsdorf A2

TJ Slovan Varnsdorf A

25. kolo, So 25.02 10:00

TJ Bižuterie Jablonec ..3
TJ Slovan Varnsdorf A2

Štěpánský turnaj

Historické tabulky Štěpánského turnajee
Pro přihlášku na turnaj použijte tento odkaz - PŘIHLÁŠKA

ročník družstvo jména hráčů
1.ročník - 1997  Matláci  Vinklárek, Vinklárek, Vinklárková, Vinklárková, Vinklárek, Vinklárková
2.ročník - 1998 Ježci R. Holubářová, D.Škvorová, J. Holubář, M. Ježek ml., M. Ježek st., V. Malíř
3.ročník - 1999 Ortézy J. Puschová, Z. Relichová, L.Relich, M. Kvarda, J. Hanousek, V. Malíř
4.ročník - 2000 Ortézy J. Puschová, Z. Relichová, L.Relich, M. Kvarda, J. Hanousek, V. Malíř
5.ročník - 2001 Unterwassermanni A. Jindrová, V. Jindrová, P. Dopita, M. Dopita, Pavlovič, Herych
6.ročník - 2002 Unterwassermanni A. Jindrová, V. Jindrová, P. Dopita, M. Dopita, Pavlovič, Herych
7.ročník - 2003 Parisvolley J. Vinklárková, D. Peterková, J. Vinklárek ml., M. Vinklárek, P. Pospíšil, P. Bydžovský
8.ročník - 2004 Unterwassermanni Jindrová, V. Jindrová, Jindrová neml., P. Dopita, M. Dopita, Lojda, Herych
9.ročník - 2005 Brandýs Kubešová Lenka, Petrů Julie, Mrázek L., Mrázek V., Brodský Fr., Adamec D.
10.ročník - 2006 Slaboučký  
11.ročník - 2007 Nováci Sirůčková, Šáchová, Šácha, Střižík, Vytiska, Nečas
12.ročník - 2008 Aqua Team Svobodová V., Nováková T., Novák M., Macháček J., Žirovnický J., Žirovnický P.
13.ročník - 2009 Stráž Kavánová, Vacková, Prchal, Válek, Sládek, Hlavnička
14.ročník - 2010 Stráž Kavánová, Šafránková, Vacková, Prchal, Sládek, Heřman, Hlavnička
15.ročník - 2011 Unterwassermanni A. Jindrová, V. Jindrová, P. Dopita, M. Dopita, Pavlovič, Herych
16.ročník - 2012 Stráž M. Šafránková, V. Kavánová, A. Heřman, R. Prchal, P. Sládek, M. Hroch
17.ročník - 2013 Toušeň Š.Urkánková, L. Kubešová, L. Mrázek, Š.Stejskal, M. Dlask, R. Oščatko

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. TJ Lokomotiva Liberec.. 32 89:25 83
2. TJ Sokol Mnichovo.. 32 84:42 71
3. TJ Jablonex Jablonec.. 32 73:52 59
4. TJ Sokol ŽBS Železný.. 32 68:58 55
5. TJ Turnov "A" 32 70:57 55
6. TJ Jiskra Nový Bor "A" 32 50:75 34
7. TJ Sokol Tesla Stráž.. 32 49:76 34
8. TJ Bižuterie Jablonec.. 32 54:80 33
9. TJ Slovan Varnsdorf A 32 23:95 8

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

25.10.2017 Petra Ivaničová (17)
25.10.2017 Kristýna Hrabčáková (11)
31.10.2017 Kristýna Němečková (11)
05.11.2017 Anna Litavová (12)
29.11.2017 Linda Dojčanová (12)

Najdete nás na facebooku

Gema FRIESLAND TOURIST CLUB Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 11886
Posledních 30 dnů: 160 | Posledních 7 dnů: 35 | Poslední den: 4

© 2017 TJ Slovan Varnsdorf | Všechna práva vyhrazena | damnitz@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne